Mafia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Jocuri
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Soare in scorpion sau in balanta?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Arwen
Elf of Rivendell
Elf of Rivendell
Arwen


feminin
Numarul mesajelor : 165
Varsta : 45
Stare de spirit : Importanta
Data de inscriere : 24/11/2008

Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 2:44 am

Celena, corinne (tu o sa ai o surpriza Laughing ), Queeditch si edu, va rog frumos, faceti (individual) harta ptr data de 23 oct 1983, ora 17:45, Bucuresti si postati aici concluzia voastra despre Soarele din ea. E in scorpion sau in balanta?

PS: Ma contrazic de 2 ore cu cineva de-aici si vreau neaparat sa se convinga ca n-am avut vedenii. Sau, daca am avut, convingeti-ma voi pe mine de acest lucru. clown jocolor king
Astept feedback!!! Basketball
Merci.
Sus In jos
https://mafiacity.forumgratuit.ro
celena
Red Rose
Red Rose



feminin
Numarul mesajelor : 112
Varsta : 43
Stare de spirit : higher and higher
Data de inscriere : 25/11/2008

Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Re: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 12:12 pm

soare balanta 29,40
luna taur
asc taur
soare cj pluto la ac gr
Sus In jos
edu
Cetatean turmentat
Cetatean turmentat



Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 25/11/2008

Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Re: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 12:48 pm

Soarele in Balanta la 29 de grade si 40 de minute.
Sus In jos
Queeditch
Ciudatul
Queeditch


Numarul mesajelor : 55
Data de inscriere : 25/11/2008

Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Re: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 6:44 pm

De acord cu cei de mai sus. E Balanta... Am observat si o conjunctie care imi place mult, Marte-Venus...
Sus In jos
Inahanna
Cetatean turmentat
Cetatean turmentat
Inahanna


feminin
Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 27/11/2008

Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Re: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitimeLun Dec 01, 2008 11:01 pm

Queeditch a scris:
De acord cu cei de mai sus. E Balanta... Am observat si o conjunctie care imi place mult, Marte-Venus...

Rezulta "echilbrul" la el acasa?
Sus In jos
Arwen
Elf of Rivendell
Elf of Rivendell
Arwen


feminin
Numarul mesajelor : 165
Varsta : 45
Stare de spirit : Importanta
Data de inscriere : 24/11/2008

Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Re: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitimeMar Dec 02, 2008 2:15 am

Multumesc pentru sustinere si ajutor, cityzeni!!!! Oricum, se pare ca nici in urma anchetei nu vrea sa accepte ca e balanta. Politistii astia...tztztz. Laughing geek
Sus In jos
https://mafiacity.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Soare in scorpion sau in balanta? Empty
MesajSubiect: Re: Soare in scorpion sau in balanta?   Soare in scorpion sau in balanta? Icon_minitime

Sus In jos
 
Soare in scorpion sau in balanta?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Mafia :: Cartierul general :: Cafenea mafiota-
Mergi direct la: